Aktualności

2018-02-22
Polski transport przed szeregiem wyzwań

Ostatnie lata były dla polskiej branży transportowej udane – polski eksport ma się dobrze, a firmy transportowe sukcesywnie zwiększają flotę. Aby jednak zachować tempo wzrostu i nie dopuścić do stagnacji przedsiębiorcy muszą zmierzyć się z wyzwaniami, które ich czekają w najbliższym czasie.

Od jakich czynników będzie zależna przyszłość branży?
2018-02-14
Jedni obchodzą Walentynki, drudzy twierdzą, że to komercyjne święto a my uważamy, że każdy dzień jest dobry żeby okazywać sobie miłość ❤❤❤❤❤ Dobrego dnia ❤
2018-02-09
Wraca temat połączenia surowcowych spółek w spółkę-gigant. Jak pisze w piątek "Rzeczpospolita", nabrały tempa prace nad połączeniem Orlenu i Lotosu.

Co z tego wyniknie?
2018-02-05
[CIEKAWOSTKI Z BRANŻY]

Po serii testów związanych z elektronicznym sprzęganiem samochodów ciężarowych (ang. truck platooning) w Europie i Stanach Zjednoczonych Daimler Trucks wprowadza tę technologię teraz również w swojej azjatyckiej marce FUSO.

Ciężki samochód ciężarowy typu FUSO Super Great jest przy tym elektronicznie sprzęgany z ciężarówkami innych japońskich producentów pojazdów użytkowych i w trybie częściowo zautomatyzowanym porusza się w kolumnie.

Jazdy testowe zaplanowano w okresie od 23 stycznia do 1 lutego na autostradzie Shin-Tomei oraz na autostradzie Kita-Kano.
2018-01-29
300 POLUBIEŃ dla naszego profilu Prima Transport :)

DZIĘKUJEMY!!!